Yunke Help (2.3.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Reset
pt: Reiniciar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: submit
pt: submeter

en: Drupal core update status
pt: Estado da atualização do núcleo do Drupal

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Sort direction
pt: Direção da ordenação

en: label
pt: etiqueta

en: Update form
pt: Atualizar formulário
