Yunke Help (2.3.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: submit
ru: отправить

en: Drupal core update status
ru: Статус обновления ядра Drupal

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Sort direction
ru: Направление сортировки

en: label
ru: метка

en: Update form
ru: Обновить форму
