Yunke Help (2.3.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Drupal core update status
sv: Uppdateringsstatus för Drupals kärna

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Sort direction
sv: Riktning för sortering

en: label
sv: etikett

en: Update form
sv: Uppdatera formulär
