Yunke Help (2.3.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Drupal core update status
ta: ட்ரூபால் கோர் நிகழ்நிலை நிலை

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Sort direction
ta: வரிசை திசை
