Yunke Help (2.3.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Drupal core update status
tr: Drupal çekirdek güncelleme durumu

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Sort direction
tr: Sıralama yönü

en: label
tr: etiket

en: Update form
tr: Formu güncelle
