Yunke Help (2.3.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: - None -
vi: - Không -

en: Drupal core update status
vi: Tình trạng cập nhật của nhân Drupal

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: label
vi: nhãn
