Yunke Help (2.4.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Drupal core update status
cy: Statws uwchraddio craidd Drupal

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy
