Yunke Help (2.3.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Drupal core update status
id: Status pembaruan core Drupal

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Sort direction
id: Arah sortir

en: label
id: etiket

en: Update form
id: Perbarui formulir
