Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Location
fa: مکان

en: Session
fa: نشست

en: Schedules
fa: زمان‌بندی‌ها
