Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Location
hr: Lokacija

en: Session
hr: Sesija
