Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Edit
no: Rediger

en: Password
no: Passord

en: View
no: Vis

en: User
no: Bruker

en: Location
no: Sted

en: Session
no: Sesjon
