Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Location
tr: Konum

en: Session
tr: Oturum

en: Schedules
tr: Zamanlamalar

en: Hash
tr: Karma
