Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Location
bg: Местоположение
