Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Location
lt: Vieta

en: Session
lt: Sesija
