Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Session
lv: Sesija
