Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: User
pt: Usuário

en: Location
pt: Localização

en: No limit
pt: Sem limite

en: Session
pt: Sessão
