Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Location
sv: Plats
