Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Location
ca: Localització

en: Session
ca: Sessió
