Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Location
da: Lokation

en: No limit
da: Ingen grænse
