Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Location
et: Asukoht

en: Session
et: Sessioon

en: Hash
et: Räsi
