Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Location
eu: Kokalekua

en: Session
eu: Sesioa
