Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Location
hi: स्थान

en: Session
hi: सेशन

en: Hash
hi: हैश
