Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Session
km: សម័យ
