Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Location
mn: Байрлал
