Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji
