Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Location
ta: இடம்
