Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Location
ta: இடம்

en: Session
ta: அமர்வு
