Open Y - YMCA360 integration (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Location
th: สถานที่ตั้ง
