Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Location
ast: Llugar

en: Session
ast: Sesión
