Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Location
bs: Lokacija
