Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Location
cy: Lleoliad
