Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Location
fr: Emplacement

en: No limit
fr: Aucune limite

en: Hash
fr: Hachage
