Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Location
gl: Localización

en: Session
gl: Sesión
