Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Session
hy: Սեսիա
