Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Location
is: Staðsetning
