Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Location
ja: 場所

en: No limit
ja: 無制限

en: Session
ja: セッション

en: Hash
ja: ハッシュ
