Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
