Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Password
fa: رمز

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Location
fa: مکان

en: Session
fa: نشست
