Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Location
ro: Locația

en: Session
ro: Sesiune
