Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Location
ru: Место

en: No limit
ru: Без ограничения

en: Session
ru: Сессия

en: Hash
ru: Хэш
