Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Location
sl: Mesto

en: Session
sl: Seja
