Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник
