Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Location
te: ప్రాంతం
