zAdmin (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
