zAdmin (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Messages
oc: Messatges

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
