zAdmin (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Search form
ps: پلټون فورمه

en: Username or email address
ps: کارن نوم او برېښنالیک
