zAdmin (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: E-mail
th: อีเมล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Messages
th: ข้อความ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Username or email address
th: ชื่อผู้ใช้งานหรืออีเมล
