zAdmin (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
