zAdmin (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale

en: Forgot your password?
it: Password dimenticata?

en: Username or email address
it: Nome utente o indirizzo e-mail
