zAdmin (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
